CS FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CS FORUM

CS FORUMLA İLGİLİ NE ARARSANIZ

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Counter Strike 1.6 Full [Tek Link-Rip] + Bot + TR Yama + Map Yama %100 Oluyor Denendi

YazarMesaj
CeVDeToR
Admin

Counter Strike 1.6 Full [Tek Link-Rip] + Bot + TR Yama + Map Yama %100 Oluyor Denendi Empty
MesajKonu: Counter Strike 1.6 Full [Tek Link-Rip] + Bot + TR Yama + Map Yama %100 Oluyor Denendi   Counter Strike 1.6 Full [Tek Link-Rip] + Bot + TR Yama + Map Yama %100 Oluyor Denendi I_icon_minitimeÇarş. Tem. 22, 2009 7:55 pm

Counter Strike 1.6 Full [Tek Link-Rip] + Bot + TR Yama + Map Yama %100 Oluyor Denendi 78452988pi9

Counter Strike 1.6 Full [Tek Link-Rip] + Bot + TR Yama + Map Yama

Bu konuda sadece linkler alıntıdır. Yani ben upload etmedim. Ama ben indirdim denedim ve hepsi çalışıyor. Kendi açıklamalarımla oyunun kurulumu ve özellikleri hakkında sizleri bilgilendirmeye çalışacağım.

1. Download ve Kurulum

●198 Mb.'lik dosyayı indirmek için aşağıya tıklayın:

Counter Strike 1.6 Full [Tek Link-Rip] + Bot + TR Yama + Map Yama %100 Oluyor Denendi 42808542nd8

Kurulumu içinde mevcuttur. Dosyayı indirdiğinizde Rar Şifresi isteyecektir.

Rar Şifresi:
SpecialMoD

Oyun kurduktan ve gerekenleri yaptıktan sonra oyuna girdiğinizde sizden CD-Key isteyecektir. CD-Key'i istememesi için aşağıdaki dosyayı indiriniz:

Counter Strike 1.6 Full [Tek Link-Rip] + Bot + TR Yama + Map Yama %100 Oluyor Denendi 30335194xq9

Bu dosyayı indirdikten sonra içindeki 'setup.reg' dosyasını çalıştırın gelen soruları onaylayarak işlemi bitirin.

--------------------------------------------------------------------------------------------

2.Yamalar

●Counter Strike 1.6 Tr Konuşma Paketi

İndirmek için aşağıya tıklayınız:

Counter Strike 1.6 Full [Tek Link-Rip] + Bot + TR Yama + Map Yama %100 Oluyor Denendi 31051541jg8

Rar Şifresi:SpecialMoD

Kurulumu İçindedir

●Counter Strike 1.6 20 adet Map Paketi

Counter Strike 1.6 Full [Tek Link-Rip] + Bot + TR Yama + Map Yama %100 Oluyor Denendi 73277280wp5

Rar Şifresi:SpecialMoD

Kurulumu İçindedir

İçindekiler:
aim_1v1
aim_ak_colt
aim_ak_colt2
aim_ak-colt2k3
aim_aztec
aim_headshot
ak47_m4a1_map
awp_africa
awp_battle
awp_city
awp_dust
cs_deagle5
fy_aztec
fy_dust
fy_iceworld
fy_iceworld_pump
fy_pool_day2
fy_pool_day
fy_snow
fy_snoworld

--------------------------------------------------------------------------------

●Counter Strike 1.6 Bot Paketi

Counter Strike 1.6 Full [Tek Link-Rip] + Bot + TR Yama + Map Yama %100 Oluyor Denendi 18736731iz9

Rar Şifresi:
SpecialMoD

Kurulumu İçindedir

Counter Strike 1.6 Full [Tek Link-Rip] + Bot + TR Yama + Map Yama %100 Oluyor Denendi
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Counter STrike 2d hack
» Counter Strike Efsaneleri
» Counter Strike Source
» Counter-Strike Taktikleri
» COUNTER STRİKE DOWLAND